Pěkný obal na brýle

Pouzdra na brýle jsou nutná hlavně pro ty uživatele, kteří nosí velmi často brýle a nechtějí si své brýle nějak zničit. Já sama jsem toho příkladem. Mám diplopii a musím nosit brýle. Mě se samozřejmě nelíbí. Sice je pravda, že jsem si brýle vybrala sama a taky mě stály celou výplatu na brigádě, ale mě se nelíbí z jiného důvodu. Víte, na jednom sklíčku mám něco přidělané, že to sklo působí snad desetkrát větší než to sklíčko druhé. Prostě to vypadá děsně, ale bez těch býlí se mi špatně vidí. Takže je nosím velmi často. A bohužel jsem si k tomu ale nepořídila pouzdro na brýle. Považovala jsem to za zbytečnost a nyní si říkám, že to zbytečnost vůbec není a nevím, proč jsem si to tehdy myslela. Asi možná proto, že jsem si říkala, že ty brýle budu nosit nonstop, tak nemá cenu si pouzdro na brýle kupovat. Jak ale jsem se mýlila! Samozřejmě, že jsem brýle stále nenosila, nebavilo mě to a taky mě to jaksi omrzelo. A tak se stávalo, že jsem brýle kolikrát jen tak ledabyle hodila do kabelky. Na to někdy i další věci, klíče, mobil, pití, knihu a další. A tak nebylo divu, že se do měsíce poškrábaly a taky se mi ulomila nožička.

Oči je dobré chránit brýlemi.

Nějak zázrakem se dostaly mezi obal knihy a jak jsem je tahala, tak prostě nožka upadla. Takže další tisícovku mě stála oprava. Jak já byla naštvaná a litovala jsem, že jsem neobětovala tři stovky na nějaký obal na brýle, který je jistě třeba. Nicméně jsem ale poučená. Obal na brýle už mám a nejen jeden! Rozhodla jsem se, že si z toho udělám i módní doplněk.

Sluneční brýle jsou má vášeň.

Mám takové krásné extravagantní pouzdro na brýle, které se každému moc líbí. Je zářivě žluté a s růžovými plameňáky. No, kdo by tomu taky odolal? Taky mám jedno takové obyčejné pouzdro na brýle, a to mám jako fakt, že když se poničí, tak se svět nezboří. Víte, toto je právě ten důvod, proč věci, co se nám zdají zbytečné, tak zbytečné vůbec nejsou. Navíc tady na drahé brýle platí, že je opravdu nutný nějaký obal. Ruku na srdce. Nonstop je nosit nebudeme. A pokud nad tím uvažujete, podívejte se na pouzdra na brýle na našich webových stránkách.