Speciální zaměření

Chtěli byste najít nějakou super zábavu, která by vám něco dala? Potřebujete opravdu něco nového, neotřelého, co by mohla dělat větší skupinka lidí a užít si u toho pořádnou legraci? Potom bychom vás určitě rádi uvítali v escape room https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-praha/, a to hned v několika městech. Nezáleží na tom, zdali byste se chtěli vypravit do Prahy, Jihlavy, Hradce Králové, Plzně nebo klidně ještě někam jinam. Všude si užijete zcela originální téma hry, které je pro vás připraveno.

bubliny

Místností bývá v každém centru hned několik, protože rádi nabídneme možnost opakované návštěvy. Tu si ale přeci musíte užít stejně tak, jako tu původní, tu první. Proto jsou tu různé varianty. Jednou půjdete po stopách zloděje, podruhé to bude Agent 007 a potřetí se můžete vrátit v čase a podívat se třeba do středověku. Nečekejte na nic a rezervujte si své místo, které vám bude plně k dispozici.

Užijte si trochu adrenalinu

Trocha adrenalinu nikdy nezaškodí. U nás si toho ale můžete užít daleko víc. Pokud byste chtěli přesně vědět, jak to u nás chodí, není problém se dozvědět podrobnosti.

potápění

Většinou jste zavřeni do místnosti, která se uzamkne a vaším cílem je se osvobodit. Musíte najít klíč, kterým si v samotném finále hry odemknete. Budete zjišťovat nejrůznější střípky příběhu, které budete skládat dohromady. Budou tu vodítka, která vám poskytnou skvělé možnosti, díky kterým získáte další a další indicie. Aby to ale nebylo tak jednoduché, budete mít jen omezený čas. Někde se bude jednat o šedesát minut, někde o osmdesát, a to podle náročnosti připravené hry. Není problém s sebou vzít také děti, můžete jít jako skupinka, a to podle možností. Někde je maximálně pět lidí, někde sedm. Vše se dá zjistit na webu konkrétního místa, kam se chcete vypravit.