Jak zlepšit erekci bez vedlejších nežádoucích účinků a bez drogové závislosti

Problémy s erekcí se staly metlou současné západní civilizace a úzce souvisí s životním stylem, který mnohdy nemá nic společného s přirozeným stavem věci. Lidské tělo nebylo stavěno pro to, aby podávalo výkony hodné supermanů, a čelilo stresovému tlaku každý den, prakticky od rána do noci. Když se zamyslíte i vy nad vaším životem a zaznamenáte si všechny stresující události, které vás v průběhu dne vyvedly z míry, sebraly vám energii, ponížily vás nebo naopak zvýšily v těle adrenalin a zvedly vás z křesla, bude jich pravděpodobně mnoho.

kořen Ženšenu

Někdy stačí docela málo, třeba nevinná roztržka s partnerem u snídaně kvůli odpolednímu programu nebo nákupu potravin, konflikt s učitelem vašich dětí, který má vůči vaší rodině nemístné poznámky, spor se zaměstnavatelem, nerudný úředník na městském úřadu, fronta na poště, kam si jdete vyzvednout balík, načež vám oznámí, že balík je poškozen, dopravní nehoda, kdy do vás nacouval někdo na parkovišti atd.

adaptogenní rostliny

Jen si představte, jak by asi na takové události reagoval někdo, kdo by se tu v časové spirále octl ze středověku, takový jedinec by možná zešílel nebo by zkolaboval.

Jenže takovýto program dne značným způsobem vyčerpává vaše nadledvinky a vy se postupně stáváte obětí stresu. Chronický stres vám sníží hladinu testosteronu a vy, nejen že nemáte chuť na sex, nakonec nemáte ani schopnost docílit ztopoření penisu a udržení erekce dostatečně dlouhou dobu.

Existuje však řešení, jak zlepšit erekci přirozeným způsobem, a jak opět zvýšit hladinu testosteronu do optimální úrovně. Pokud se vám nedaří odstranit všechny příčiny stresu, zkuste to s adaptogenními rostlinkami, jako je Maca peruánská, Kotvičník zemní, Ženšen, Ashwagandha či Shatavari. Tyto byliny rostou v místech, kde se jiným rostlinám nedaří právě díky tomu, že nemají takovou schopnost absorbovat do svých kořenů živiny potřebné pro přežití. A velmi vysoký obsah živin je to, co pomáhá lidskému organismu dosáhnout opětovné hormonální rovnováhy přirozeným způsobem, bez nežádoucích účinků a bez drogové závislosti. Tyto byliny neobsahují kofein, alkohol, nikotin, ani jiné zdraví škodlivé látky a lze je užívat v doporučeném dávkování pravidelně po celý rok.