Zubařů se bát nemusíte

Někteří lidé mají bohužel zuby jako hvězdy – žluté a daleko od sebe. Možná by to bylo úsměvné, ale je to realita značně části populace. Problémy se zuby začíná již v útlém věku, kdy rodina chce malým dětem tzv. “dopřát”, a doslova je cpou sladkostmi, zatímco naprosto nedbají na čištění zubů. To se samozřejmě projeví na stavu nejen mléčných, ale i dospělých zubů. Je to o to horší, že je dnes problém najít zubaře, který ještě bere nové pacienty. Jinak tomu není ani v Praze.

zubní ošetření

Většina klinik má dlouhodobě plno
Zkoušeli jste si najít zubaře? Pravděpodobně jste neuspěli. Nedostatek zubařů je už tak značný, a to i bez toho, aby lidé na zdravotní stav svých úst naprosto nedbali. Špatný životní styl má obrovský vliv na stav chrupu, ale ani to spoustě lidí nebrání v tom pokračovat.

  • Alkohol
  • Káva
  • Čaj
  • Návykové látky
  • Kouření
  • Sladké nápoje

To všechno řada lidí běžně užívá, a potom se diví, že mají pusu plnou kazů a že jim i padají zuby. Přitom stačí se vzdát těchto naprostých zbytečností, a začít si zuby pořádně čistit. Správné čištění zubů je naprostý základ, který vás naučí zubní hygienistka v naší klinice. Zbaví vás plaku a kamene, aby byly zuby připraveny k prohlídce. Zubař v Praze https://clinicplus.cz/ bývá velmi těžko k sehnání, nicméně naše klinika ještě nějaká volná místa má. Zabýváme se komplexní péčí o zuby, dentální hygienou počínaje a konče rovnátky a chirurgickými zákroky.

zářivý úsměv

Na naší klinice zvládáme všechno. Jsme tým několika zubních lékařů, kteří se postarají o to, aby byly vaše zuby v pořádku. Je důležité pravidelně chodit na prohlídky a na čištění zubů, protože jinak vaše zuby nebudou zdravé ani vypadat dobře. Objednejte se na našem webu ještě dnes a přijďte si pro hezký úsměv. Při pravidelné péči nebudete muset platit obrovské částky za zubní ošetření, protože už ho potom zkrátka nebudete potřebovat. A to se vyplatí.