Projezte se ke kráse a shoďte nadbytečná kila

Jestliže chcete zhubnout, tak je na čase začít jíst správně https://www.thoria.cz/projezte-se-ke-krase-a-shodte-nadbytecna-kila/. Správně znamená zdravě. Zdravá strava by měla být bohatá na vitamíny a minerály. Zařaďte do svého jídelníčku více zeleniny a ovoce. Tím, že se budete snažit jíst správně, zhubnete, budete vypadat lépe a také se budete cítit lépe. Zlepší se Váš zdravotní i fyzický stav. Vaše tělo bude vypadat fit a vy zdravě. Následujícím jídelníčkem se můžete inspirovat.
ovocné koktejly

Snídaně: černý čaj se lžičkou medu, bílý jogurt, hrstka müsli nebo cereálií

Svačina: banán nebo jablko, kousek žitného chleba se šunkou

Oběd: losos s brambory

Svačina: Cottage s okurkou, hrst mandlí

Večeře: kuřecí plátek na přírodno, salát

Snažte se nejíst před spaním. Jezte nejpozději 3 hodiny před tím, než půjdete spát. To, kdy si dáte ovoce a kdy zeleninu není podstatné. Můžete jíst ovoce odpoledne i dopoledne. Kalorie tohoto jídla budou stále stejné. Díky lepší stravě se Vám také může zlepšit stav Vaší pokožky (pleti), vlasů a nehtů. Jestliže jste doposud používali přípravky na lepší růst vlasů a kvalitu nehtů, tak je už používat nemusíte. Pestrá strava by měla účinky těchto prášků nahradit.

Nezapomínejte na hydrataci! Voda je pro tělo velmi důležitá. Za den byste měli vypít 2,5 až 3 litry čisté vody. Ráno si dávejte sklenici studené vody s citrónem na lačno. Studená voda Vám pomůže s trávením.
dietní deník

Cvičte pravidelně. Pokuste se začít cvičit. Alespoň třikrát týdně vždy na 20 minut. Postupně si Vaše tělo na pohyb zvykne a budete třeba cvičit i pravidelněji. Jak cvičit? Ze začátku můžete chodit na procházky, poté na rychlé procházky a pak můžete začít běhat. Jestli nechcete chodit ven, tak si můžete pouštět doma videa. Například jen na YouTube jich najdete spousta. Na YouTube si můžete najít i slečnu/pána, kteří pravidelně vydávají nějaká videa a podle nich můžete cvičit. Třeba si díky oblíbenému youtuberovi oblíbíte i cvičení. Youtuber by Vás měl motivovat. Pokud budete motivaci ztrácet, tak si vzpomeňte na to, proč jste vlastně začali.

 

Projezte se ke kráse a shoďte nadbytečná kila
4.2 (84%)5