Půjčte si, co zrovna potřebujete

Ač v názvu Autopůjčovny Praha – Milan jasně slyšíte češtinu, když zabrousíte na stránky můžete vybírat z aktuální nabídky i v angličtině nebo ruštině. Toliko úvodem. To, že je naše autopůjčovna nejlepší a nejlevnější, už je pak samozřejmostí. Naší specializací je pronájem automobilů a také minibusů. Nejen krátkodobě, ale i dlouhodobě. Po České republice pak neplatíte za ujeté kilometry, nejste tedy nijak limitováni vzdáleností, kterou v našich autech urazíte. A co je naprostá pecka? Ani vás nelimitujeme počtem oprávněných řidičů. A aby to bylo pro vás komplet co nejpohodlnější, nebudeme vás zatěžovat příliš obsáhlou administrativou a není problém nechat si vozidlo přistavit třeba na adresu bydliště, nebo firmy, nebo na vás může čekat třeba na příletu na letišti.

Co by vás tak ještě mohlo napadnout a zatím nezaznělo. Zákonné a havarijko v tuzemsku i v zahraničí je automaticky u každého vozu. Rodiče určitě ocení zapůjčení autosedaček a podsedáků. Automobily jsou chráněny proti odcizení imobilizérem a zámkem řadící páky a je jedno, zda se chystáte v zimě či v létě, t správné obutí garantujeme na každém voze.

škoda octavia tsi

V kategorii osobních automobilů jsou nejvíce poptávané škodovky, a to menší i větší. Například tedy Škoda Fábia combi II TDI, Škoda Rapid TSI automat, Škoda Octavia III sedan, Škoda Octavia combi III TSI a samozřejmě spousty dalších modelů i barev vozů, aby vám to zkrátka sedlo.

V kategorii osobních automobilů jsou nejvíce poptávané Fordy, kde začínáme na Ford Transit minibus 8+1, až po fešáka Ford Transit Custom minibus 8+1.

platba kartou

Dovoláte se k nám non stop na telefonu anebo zašlete na e-mail.. A aby toho nebylo málo, v naší provozovně na Praze 9 najdete i pneuservis, kde můžete nechat přezout svůj automobil včetně vyvážení už od 600,- Kč a všechny služby u nás můžete platit i kartou klíďo dopředu.