Škrabka na námrazu

Blíží se zimní období a kdo ráno musí vyjet na cestu do práce či za jinými povinnostmi, tak určitě ví, že ho opět čeká odmrazování oken. Na tuto činnost se zřejmě nikdo netěší. A i když máte nějaké doplňky, které vám auto ochrání před ranní námrazou, tak se může stát, že vás námraza na okně postihne klidně i v odpoledních hodinách. Proto je potřeba aby každé auto mělo speciální zimní výbavu v podobě škrabky na námrazu.

škrabka na námrazu

Škrabka na okna auta je v autě výborným pomocníkem každého řidiče. Je možné sehnat škrabky v různých provedeních. Můžete tak pořídit jen malou škrabku do ruky nebo třeba zateplenou. Zateplená škrabka je umístěná v teplém rukávu a vám taky nemusí u ranního seškrabávání námrazy z oken mrznout prsty. Takovou vymoženost oceníte, pokud si zapomenete rukavice, či se vám nechtějí hledat. Jistě jste bolest prstů při rozmrznutí zažili, a tak takovou škrabku jistě velmi oceníte.

Námraza na autě

Je možné sehnat i škrabku společně se smetákem. Ze skla tak seškrábnete námrazu a smetákem můžete omést celé auto i střechu, což musíte před vyjetím provést. Pokud je škrabka spojená se smetákem, tak vám to ulehčí práci a zabere to méně místa v autě a vy tak budete mít oboje hned při ruce. Za zmínku stojí i netradiční škrabka, která je spojená s parkovacími hodinami. Ty využijete po celý rok a škrabku pak při první námraze nemusíte složitě hledat. Protože se většinou při teplých měsících vždy někam ztrácí. Ale parkovací hodiny využijete celý rok a škrabku tak hned najdete. Můžete si vybrat nejenom z různých druhů škrabek, ale také barev.

Škrabka na okna je také výborným nápadem jako promo dárek. Můžete si na ní nechat natisknout logo firmy či jiný vámi preferovaný motiv. A tím ukázat svým zaměstnancům, že vám jde o jejich bezpečnost a pohodlí. Škrabka s potiskem je tak výborným firemním dárkem právě v tomto období či do vánočních balíčků