VivaDiag Pro, samotesty, které mají 99 % přesnost

VivaDiag Pro jsou antigenní testy, které se používají při samotestování kvůli covidu 19.

Jejich výhodou je, že jejich přesnost se pohybuje kolem 99 %. Nemusíte se bát, že by šlo o neověřené a neschválené testy. Tyto testy jsou certifikovány a jsou na seznamu schválených testů.

vivadiag pro

Další výhodou je, že tyto testy detekují i mutaci Omikron, kterou mnoho antigenních testů neukazuje.

Tyto testy se provádí výtěrem z kraje nosu. Jak tyto testy fungují?

1. Z krabice vezmete stojan na zkumavky a složíte ho. Otevřete roztok a ten do zkumavky postavíte. Na stranu si postavíte zavírání zkumavky.

2. Vezměte si sterilní výtěrový tampon, kterým budete výtěr provádět.

3. Nakloňte hlavu trochu dozadu a tamponem proveďte v nose výtěr, cca 2,5 centimetru do nosních dírek a párkrát v nich zakružte.

vivadiag pro

4. D o zkumavky s roztokem vložíte tampon, kterým jste teď provedli výtěr. 5x s ním zatočte v roztoku a tlačte ho směrem na boční strany.

5. Vyjmete výtěrový tampon tlačením na boční strany a zkumavku pak uzavřete špičkou, kterou jste si připravili vedle.

6. Otevřete si test, položte ho na rovnou plochu a nakapejte do malého otvoru 3 kapky roztoku.

7. Pohlídejte si 15 minut, a pak test zkontrolujte.

Výtěrový tampon si nedávejte do nosní dírky moc hluboko, mohli byste začít kýchat. Testovaní z nosu je pro někoho příjemnější, jelikož mu pohled na sliny a plivání do zkumavky při antigenních testech ze slin, může přijít nekomfortní. Nemuselo by se člověku třeba při pohledu udělat úplně dobře. VivaDiag Pro SARS-CoV-2 Ag Rapid testy se prodávají ve třech baleních. Po 25 kusech, kde je cena 625 Kč za sadu. Po 100 kusech, kde je cena 2 300 Kč, ale také po 1 000 kusech, kde je cena 21 000 Kč. Testování je v dnešní době důležité, jelikož víme, zda onemocnění Covid 19 máme a můžeme bohužel nakazit i ostatní. Nebo ho nemáme a můžeme se scházet se svými blízkými, rodinou, přáteli a s mnoha dalšími.