Vlastní potisk triček s vesmírnými tématy


Vlastní potisk triček lze realizovat v současné době v nekonečném počtu variací a témat. Umožňují to moderní technologické procesy digitálního tisku, které jsou schopny zvládnout zachytit předlohu ve fotografické kvalitě. Pokud tedy nevystačíte jen s jednobarevným základním logem a nápisem, který obstará sítotisk, a důvěřujete digitálnímu tisku, můžete být ve svých nápadech tiskových předloh velmi velkorysí:

potisk na tričku s dlouhým rukávem

Vesmír – byli jste někdy planetáriu a pozorovali hvězdy a planety sluneční soustavy na vlastní oči? Pak jste byli jistě uchváceni tou nekonečnou hloubkou Vesmíru s biliony sluncí a planetárních systémů. Fotografie vesmírných těles pořízené např. sondami Voyager obletěly svět a jsou ke stažení zdarma na Internetu ve špičkové kvalitě. Můžete je mít i na vlastním tričku, velmi zajímavý je pohled na povrch Marsu, na počítačový model povrchu Venuše a pochopitelně na Jupiter a Saturn s prstenci a také Jupiterovy měsíce Io, Europa, Ganymed a Callisto.

Slunce – záběr na sluneční korónu a protuberance vás také nenechá klidným, fotografie slunečního kotouče na bílém bavlněném tričku je také častým motivem lidí narozených ve znamení Lva. Záběry slunečního povrchu pořízené obřími dalekohledy jsou velmi abstraktní a na tričku budou působit vznešeně a noblesně.

pes v tričku

Znamení zvěrokruhu – můžete jej pojmout tak trochu netradičně a se smyslem pro humor. Hodí se to například pro zhotovení triček pro kamarády, s nimiž se chystáte na nějakou společnou akci – do arény laser-game, na výlet do přírody, na večírek, na oslavu narozenin atd. Ke každému znamení můžete s citem rozepsat jeho základní rysy, např. pro Blížence typickou širokou variabilitu a změnu v rozhodování, pro Váhy nerozhodnost, pro Pannu preciznost a smysl pro pořádek, pro Býky sklony k hromadění hmotných statků, pro Štíry touhu po dobrodružství a naopak pro Raky zázemí a bezpečí v rodinném kruhu.