Zahrajte si v jedné ze dvou arén


2 arény
Nespočet herních kombinací
Nesčetně her nabízí dvě základní arény. Mód si můžete vybrat podle toho, jestli jste začátečník, pokročilý nebo expert. Utvořit můžete větší nebo menší tým. Co je účelem hry? No přece vyhrát! Vítězství bude vaše, udělejte proto vše! Skrývejte se, schovávejte, ale také střílejte. Běhejte, bavte se a nikdy nepolevujte nebo vás dostanou. Střelba se odehrává pomocí laserových světelných paprsků. Díky tomu vidíte, kam míříte a kam pálíte. Kdo bude příští vaší obětí? Jste začátečník, pokročilý nebo expert? Každý se může přijít pobavit.

DSC_0201

Zábava, akce i adrenalin
Chcete si zkusit střílet jako profík? Tak jen do toho! Laser games Praha vám umožní vyřádit se do sytosti. Střelba, krycí palba, útěk, vyhýbání, a nakonec vítězství nebo prohra? Který tým to bude?

Vybírat si můžete ze dvou arén:

  1. První je Tajemný labyrint – moderní, velice sympatické místo někoho postřílet.
  2. Druhé jsou ruiny legendárních Aztéků – mají různá zákoutí, která vás pohltí a vtáhnou do děje.

lasergame_aztec04

S kolegy či přáteli

Zastřílet si můžete s kolegy nebo jen tak s přáteli či rodinou. Uspořádejte turnaj a pokaždé si zapište počet bodů. Chcete se jen tak pobavit se spolužáky? Zažít netradiční zážitek? Odreagovat se nebo zkusit něco nového? Tento typ hry je vhodný pro všechny věkové kategorie. Muži i ženy, dívky i chlapci si zde mohou užít báječné, nevšední zábavy. Rozhodně lepší než sedět doma u počítačů. Přijďte si to vyzkoušet naživo na vlastní kůži. Dejte svůj život všanc, i když je to jenom jako. Neumřete samozřejmě doopravdy, ale pocity budete mít určitě autentické. Čeká vás spousta adrenalinu i napětí. Ukažte, jak jste zkušení, zruční a šikovní, prostřílíte se až k samotnému konci a přežijete? To záleží jenom na vás a vašem týmu. Spolupracujte a možná se dočkáte vítězství.

  • Bezbolestná zábava plná energie. Stačí si obléknout vestu se senzory, vzít do ruky zbraň a jít na ně! Porazit musíte samozřejmě protihráče a kompletní jejich tým. Nahrát musíte co nejvyšší skóre. Jak ho docílíte? Pomocí zásahů do soupeřovy vesty.
  • Zábava, která vás vtáhne do děje.